Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

INFORMACJA DLA KONSUMENTA O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

Będąc konsumentem lub przedsiębiorcą, który prowadzi działalność gospodarczą i zakup nie był związany z charakterem zawodowym firmy, mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • Pisemnie na adres: FUNTECH.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SK, ul. Patriotów 110, 04-844 Warszawa;
  • W formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@funtech.pl;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego na dole strony. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Jednakże, w celu przyśpieszenia realizacji procesu odstąpienia od umowy, sugerujemy pobranie wspomnianego formularza oraz wysłanie go do nas wraz z towarem oraz dowodem zakupu. Znacznie ułatwi to pracę naszego działu obsługi klienta.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przelewem bankowym na numer konta wskazany przez Państwa w formularzu odstąpienia od umowy, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Funtech sp. z o.o. sk; ul. Góry Warszawskie 41; 05-462 Duchnów, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cehc i funkcjonowania rzeczy.

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, nie odbieramy przesyłek z paczkomatu, oraz nie przyjmujemy zwrotów osobistych.


Zwracane produkty należy odesłać na adres naszego magazynu:

Funtech sp. z o.o. sk
ul. Góry Warszawskie 41
05-462 Duchnów

Pobierz wzór formularza odstąpienia od umowy w wersji PDF

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 9 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-13
Szybka wysyłka towaru. Polecam
2023-02-01
Wszystko w porządku, dziękuję
pixel