Darmowa dostawa od 99,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Moduł SFP+ Cudy 10G

Moduł SFP+ Cudy 10G

69,00 zł
/ szt. brutto
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Marka
Symbol
SM10GMA-03
Kod producenta
6971690790806
Specyfikacja techniczna
Długość fali
850 nm
Funkcje dodatkowe
Standard SFP+
Kolor
Szary
Maksymalna przepustowość połączenia
10 Gbps
Zasięg
300 metrów
Zasilanie
3.3V
Złącza
LC/UPC
Informacje dodatkowe
Sprzedawcy 24 miesiące
Gwarancja 24 miesiące, realizowana w autoryzowanym serwisie.
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 9 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-29
Szybka realizacja, przystępne ceny, towar dobrze zapakowany.
2023-03-13
Szybka wysyłka towaru. Polecam
pixel